Video Prodüksiyon

Yüksek çözünürlükteki en güncel kamera ve ekipmanlarıyla birçok kamu kurumu, üniversite, hastane, otel  ve işletmelerin tanıtım filmlerini hazırlıyoruz.
Tanıtım filmleri 3 dk ile 10 dk arasında amaç ve hedef kitleye göre değişiklik gösterebilmektedir.
Yapılan prodüksiyonlar proje bütçelerine göre farklı konseptlerden oluşmaktadır.

Fotoğraf

Etkinlik ve organizasyonlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla projelerinizi en iyi şekilde şekillendiriyoruz.
Dilerseniz tek fotoğrafçımızla, dilerseniz 3 fotoğrafçımız ve ekipmanımızla projenizi farklı açılardan, hiçbir karesini kaçırmadan hayata geçiriyoruz.

Hava Çekimleri

Projeye göre özel çözümler üretmekteyiz bu sebeple drone ile hava çekimi yaparak fuar, sosyal medya, web siteleri, tanıtım vb. alanlarda kullanacağınız tanıtım filmlerinde müşterilerinize en iyi sunumu gerçekleştiremenize katkı sağlayacak, fark yaratacak hava çekimleri ile firma binanızın, fabrikanızın, arazilerin, doğal güzelliklerin  ve çeşitli projelerin emin olun havadan çekimi büyüklüğü, görkemi daha net vurgulanmış olacaktır.

Seslendirme

Şirketinizi, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtım filmleri aracılığıyla farklı mecralarda detaylı olarak anlatabilirsiniz. Dikkat çekmek ve hatırlanmak için ses rengi seslendirme kalitesi çok yardımcı olacaktır. Dinleyenlere en iyi hitap edecek seslendirmeyi sunuyoruz. Daha önceki tecrübelerimizden de şunu söyleyebiliriz;
Unutulmamalıdır ki iletişimin temelinde ses vardır.

kamerafoto

Teknoloji

Montaj ve Kurgu yeni teknolojiye uyumlu olmalıdır: FULL HD ve 4K UHD ileri teknoloji kurgu ve montaj setlerimizle Türkiyede ham FULL HD ve 4K UHD videolar üzerinden reel time işlem yapabilen sayılı firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz.Montaj ve kurgudaki uzman personellerimizle video kurgu ve efekt uygulamaları yüksek başarıyla uygulanmaktadır.

action_foto2

Ekipman Desteği

Ekipman desteği tam olmalıdır:Firmamız güçlü ekipman desteğine sahiptir.
Steadycam,  jimmy jip, manfrotto tripod, mini şaryo, gerekli ışıklar ve diğer aparatlarla en iyi sonuçlar için çalışmaktayız. Çok teknik alet kullanmanın yanında hangi aleti nerde kullanılacağını bilmek işin en püf noktasını oluşturmaktadır.

Kısacası


Tanıtım filmi, eğitim filmleri, belgesel filmleri, seslendirme, sosyal medya için kısa reklam filmleri stüdyo çekimleri ve tüm prodüksiyon hizmetlerini vermekteyiz.

Hayal gücünüzü bizimle paylaşmak ve hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bize ulaşın.